İzmir Dolomit Taşı

Türkiyenin doğal taş üretiminde lider markası olan firmamız siz değerli müşterilerimiz için her zaman en iyilerini üretebilmek adına yoğun mesailer harcamaktadır. Gece gündüz demeden yağmur çamur dinlemeden işlerinin başında olan ekiplerimiz daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarlar. Üretimden satışa satıştan da ürün tedariğine ve sevkiyatına zincirleme işlemler birbirini izler. Ürünlerimizden yalnızca biri olan dolomit taşı ülke genelinde 81 ilin aranan markası olan Marmara Taş markette uygun fiyattan sizlere tanıtılmaktadır. Ülke genelinde verdiğimiz doğal taş satış hizmetini İzmir Dolomit taşı olarak İzmir şehrimize de vermekteyiz. Siparişini vereceğiniz her taş dilediğiniz miktardan dilediğiniz ebatlarda kafesinde veya özel kutusunda sizlere ulaştırılmaktadır. Hızlı, güvenli ve zamanında yapılan sevkiyatlarımızdan tüm müşterilerimiz memnuniyet duymuşlardır.

İzmir Dolomit Taşı İmalatı ve Sevkiyatı

Biri bilyalı olmak üzere iki adet tamburlu makinelerimiz vardır. Bu makineler ve teknik servisleri imalathanelerde üretimin omurgasını oluştururlar. Alanında uzman olan kadromuzun tüm üyeleri temelde markamızı zirvelere çıkarıp rakip firmalardan daha üstün olduğumuzu göstermeyi amaçlar. Bu amaç sayesinde her geçen zaman diliminde rakip firmalardan bir adım daha ileri gidebiliyoruz. Ülkemizin doğal taş alanında aranan markası olmayı başardık. Dünya genelinde adımızı duyurmak ve aranan markalar arasında yükselebilmek için daha çok çalışıyoruz. Ülkemizin dört bir yanına yaptığımız sevkiyatları İzmir Dolomit Taşı İmalatı ve sevkiyatında da yapmaktayız.

İzmir Dolomit Taşı Satış Sonrası Destek

İzmir tamburlu dolomit taşı satış sonrası destek için bizlereiletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizin iletişim bölümünün linkinden mail adresimize, fabrika bilgilerimize ve telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Bu hatları sadece destek birimi olarak kullanmayınız. Bu adreslerden ve telefon numarasından aynı zamanda siparişlerde verebilirsiniz. Sipariş vereceğiniz taşların ebatlarını, stok kodunu, miktarını ve firma iseniz firma bilgileriniz değilse şahsi adresinizi iletmeniz gerekecek. Adres bilgilerinizi fatura ve sevkiyat amacıyla istemekteyiz. İlla satış sonrası destek almak zorunda değilsiniz. Sipariş öncesi bilgi almak isteyen veya siparişe geçmek isteyen tüm firmalara ve şahıslara destek verilmektedir. Toptan veya perakende satışlarımız mevcuttur. Aklınıza takılan herhangi bir soruda firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*