İzmir Urla Dolomit Taşı

Ülkemizin tüm şehirlerine olduğu gibi İzmir Urla şehrimize de dolomit taşı sevkiyatımız vardır. Mimarinin her dalında özellikle peyzaj mimarisi ve iç mimari alanlarında firmaların ya da şahısların ihtiyaçlarını Marmara Taş Market olarak karşılıyoruz. Üretimde izlediğimiz yol ve yöntemlerle atık taşları da sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda doğal taş olarak değerlendiriyoruz. Doğal taş üretimimizde hızlı ve güvenli yollar izlemekteyiz. Sektörümüzdeki en uygun fiyat ve üstün kaliteyi veren doğal taş üreticisiyiz. Mimaride kullanılan her türlü taşın üretimlerinde geri dönüşümlü yöntemler izlenmektedir. İnşaat mühendisliğinde kullanılan taşların üretimi ayrı ve mimaride kullanılan taşların üretimleri ayrı yapılmaktadır. Türkiye genelinde dolomit taşı denilince akla gelen ilk firmalardan olan firmamız, İzmir Urla Dolomit Taşı üretiminde ve satışlarında da akla gelen ilk firma olma özelliğini taşımaktadır.
İzmir Urla Dolomit Taşı İmalatı ve Ürün Çeşitliliği
Biri bilyalı olmak üzere iki adet taş tamburlama makinesini üretimimizde kullanmaktayız. Alanında tecrübeli kadromuz ve 7 gün 24 saat hizmet veren satış sonrası hizmetlerimiz ile her daim yanınızdayız. Dolomit taşı imalatımızdan kısaca bahsettik. İzmir Urla dolomit taşı imalatımız ve ürün çeşitliliğimiz gelen siparişlere göre değişmektedir. Firmalardan ve şahıslardan gelen siparişler doğrultusunda sevkiyatlarımız gerçekleştirilmektedir. Genel ürün çeşitliliğimiz aynı kalsa da toplamda 4 grup halinde gruplandırılmaktadır. Ürün gruplarımız tamburlu taşlar, çakıl taşları, diğer taşlar, kayrak taşları olmak üzere dört grupta toplanır. Ürün gruplarımızın alt başlıklarında ürünlerimiz çeşitlilik gösterir. Sırasıyla ürün gruplarımız aşağıdaki gibi listelenir:
1. Tamburlu Taşları; beyaz tamburlu dolomit taşı, granit tamburlu çakıl taşı, bazalt tamburlu çakıl taşı, yeşil tamburlu çakıl taşı, bordo tamburlu dolomit çakıl taşı, rainbow tamburlu çakıl taşı, pembe tamburlu çakıl taşları olarak sıralanır.
2. Çakıl Taşları; black shadow beyaz çakıl taşı, dere çakıl taşları, yassı dere çakıl taşları olarak sıralanabilir.
3. Diğer Taşlar; beyaz paledyen mermer, pomza taşı, ağaç taşı, spagetti taşı, falez taşı, lav kayası, boru taşı ve dekoratif bahçe ürünleri olarak karşımıza çıkar.
4. Kayrak Taşları; kayrak taşları, tamburlu kayrak taşları, ebatlı kayrak taşları diye sıralanır.
İzmir Urla Dolomit Satış Öncesi ve Sonrası Destek
İzmir Urla dolomit satış öncesi ve sonrası destek için bizlere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitemizden satın almak istediğiniz ürünü tercih edip bizlere telefon veyahut mail yoluyla sipariş verebilirsiniz. Sipariş vereceğiniz ürünün ebadını, stok kodunu ve sipariş vereceğiniz miktarı, firma bilgilerinizi mutlaka sipariş esnasında dile getiriniz. Bizlere ulaşabileceğiniz iletişim alanlarımız web sitemiziniletişim linkinde yer almaktadır.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*