Peyzaj çalışmalarında Dolomit Taşı

Marmara Taş Market olarak yıllardır peyzaj ve benzeri sektörlere hizmet vermekteyiz. İmal ettiğimiz doğal taşları tamburlama tesisinden diğer şehirlere olduğu gibi Peyzaj çalışmalarında şehrine de ulaşımı sağlanır. Satışı yapılmak üzere imalathanemizden alınan dolomit taşları Peyzaj çalışmalarında müşterisiyle buluşturulur. Dolomit taşları tek çeşit değildir. Birbirinden farklı dolomit taşları bulunmaktadır. Peyzaj çalışmalarında’da doğal taş ile üretim yapan veya verdiği hizmetlerde doğal taşa ihtiyaç duyan firmalara hammadde tedariği sağlamak üzere çalışmalar yapmaktayız. Firmaların bizleri tercih etme sebeplerinin başında kaliteli ve dayanıklı ürünleri uygun fiyata sunuyor olmamızdır. Müşterilerimize sadece satış öncesi ve satış sırasında yardımcı olmakla kalmıyoruz. Satış sonrası görüşlerinizi iletebilmeniz için yine yanınızda oluyoruz. Ürünlerimizin çeşitlerini incelemek ve sipariş vermek için bizlere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Peyzaj çalışmalarında dolomit taşını uygun fiyata uzun vadeli kullanabilmek amacıyla satın almadan önce sitemize bakınız.

Peyzaj çalışmalarında Dolomit Taşı Ürün Çeşitleri

Markamız Marmara Taş Market bünyesinde birden fazla ürün çeşitleri bulunmaktadır. Ürün yelpazemizde yer alan dört başlık vardır. Bunlar tamburlu taşlar, kayrak taşları, diğer taşlar ve dekoratif bahçe ürünleri olarak ayrılır. Taşlar gruplarına göre aşağıda listelenmiştir.

1. Tamburlu Taşlar; beyaz tamburlu dolomit taşı, tamburlu granit çakıl taşı, bazalt tamburlu çakıl taşı, yeşil tamburlu çakıl taşı, bordo tamburlu çakıl taşı, rainbow tamburlu çakıl taşı, pembe tamburlu çakıl taşı olarak sıralanır.
2. Kayrak Taşlar; kayrak taşları, tamburlu kayrak taşları, ebatlı kayrak taşları olarak üç alt başlığa ayrılır.
3. Diğer Taşlar; black shadow beyaz çakıl taşı, beyaz paledyen mermer, pomza taşı, dere çakıl taşları, ağaç taşı, spagetti taşı, falez taşı, lav kayası, boru taşı, yassı dere çakıl taşı olarak sıralayabiliriz.
4. Dekoratif bahçe ürünleri bölümümüz ayrıca bulunur.

Peyzaj projesi olanlar, dekoratif doğal taş ihtiyacı duyanlar bizlere mail yoluyla veyahut telefon aracılığıyla ulaşabilirler. İhtiyacınızın ne yönde olduğunu yani toptan ya da perakende mi sipariş vereceksiniz bunu bize bildirmeniz gerekiyor. Yoğunluk nedeniyle telefon aracılığıyla ulaşamazsanız mail yoluyla sipariş verebilirsiniz. Peyzaj çalışmalarında dolomit taşı ürün çeşitlerimizi sizlerle yukarıda paylaştık.

Peyzaj çalışmalarında Dolomit Taşı Üretimi

Peyzaj çalışmalarında dolomit taşı üretimi için biri bilyalı olmak üzere iki adet taş tamburlama makinesini alanında uzman kadromuz kullanarak imalatı sağlarlar. Ülkemizde bulunan atık doğal taşlardan yeni doğal taş üretmek için faydalanırız. Bu yöntemle atık doğal taşlar değerlendirilir ve çevreye zarar vermeden üretim yapılmış olunur. Böylece doğal taşta geri kazanım sağlanmış olunur.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*